Individuální kurzy angličtiny, pobytové kurzy | ENGLISHstay

Individuální kurzy angličtiny

Obklopte se angličtinou!

Přestaňte se bát gramatiky a mluvte. Naše výuka je založená na intenzivní práci, která vás bude bavit. Zbaví vás zbytečných překážek a radikálně rozšíří slovní zásobu.

Naše intenzivní kurzy angličtiny jsou založené na týdenním pobytu. Každý z našich studentů má k dispozici rodilého mluvčího. V průběhu dne tak nejen proberete základy stavby vět a úskalí nepravidelných slov, idiomů a časů. Seznámíte se s jazykem ve zcela přirozené podobě.  Za výukou navíc nemusíte odjíždět do zahraničí. My jsme pro vás tady!

Výuka je zaměřena v několika blocích na zvládnutí teorie, ale hlavní důraz klademe na procvičení. Přirozená konverzace, která se týká běžných témat, vám přirozeně pomůže osvojit si a zafixovat slovíčka i gramatiku. Nepřetržitý kontakt s jazykem maximálně zvýší vaší úroveň. Doslova vás zasypeme angličtinou.

Při běžné konverzaci se navíc naučíte improvizovat a pružně reagovat. Běžné jazykové kurzy angličtiny postupují podle pevných témat. Bohužel, většinu z nich v praxi neupotřebíte. My se zaměříme na okruhy, které vás zajímají. Naučíme vás mluvit s lidmi. Navíc vás naučíme i rozdílům ve způsobu vyjadřování.

Seznámíme vás se živým a současným jazykem. Rozšíříme vaší slovní zásobu. Naučíme vás mluvit bez obav a plynule.

Přidejte se k nám hned teď!  

Klikněte ZDE a připojte se ke komunitě ENGLISHstay, kde můžete začít konverzovat s rodilými mluvčími už NYNÍ! Je to zdarma!

News on email

By signing in, you agree to the processing and protection of personal data for the purposes of profiling the customer under the GDPR (Article 4 (11) and Article 7 of the GDPR).

Signing in successfully!