Individuální kurzy angličtiny

Obklopte se angličtinou!

Přestaňte se bát gramatiky a mluvte. Naše výuka je založená na intenzivní práci, která vás bude bavit. Zbaví vás zbytečných překážek a radikálně rozšíří slovní zásobu.

Naše intenzivní kurzy angličtiny jsou založené na týdenním pobytu. Každý z našich studentů má k dispozici rodilého mluvčího. V průběhu dne tak nejen proberete základy stavby vět a úskalí nepravidelných slov, idiomů a časů. Seznámíte se s jazykem ve zcela přirozené podobě.  Za výukou navíc nemusíte odjíždět do zahraničí. My jsme pro vás tady!

Výuka je zaměřena v několika blocích na zvládnutí teorie, ale hlavní důraz klademe na procvičení. Přirozená konverzace, která se týká běžných témat, vám přirozeně pomůže osvojit si a zafixovat slovíčka i gramatiku. Nepřetržitý kontakt s jazykem maximálně zvýší vaší úroveň.Doslova vás zasypeme angličtinou.

Při běžné konverzaci se navíc naučíte improvizovat a pružně reagovat. Běžné jazykové kurzy angličtiny postupují podle pevných témat. Bohužel, většinu z nich v praxi neupotřebíte. My se zaměříme na okruhy, které vás zajímají. Naučíme vás mluvit s lidmi. Navíc vás naučíme i rozdílům ve způsobu vyjadřování.

Seznámíme vás se živým a současným jazykem. Rozšíříme vaší slovní zásobu. Naučíme vás mluvit bez obav a plynule.

Přidejte se k nám hned teď!  

Novinky na email

Získejte všechny novinky o intenzivních  jazykových pobytech s rodilými mluvčími.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním a ochranou osobních údajů pro účely profilování zákazníka podle GDPR.
článek 4 bod 11 a článek 7 GDPR

 

Přihlášení proběhlo úspěšně!