Individuální kurzy angličtiny | ENGLISHstay

Individuální kurzy angličtiny

 

Obklopte se angličtinou!

 

Přestaňte se bát gramatiky a mluvte. Naše výuka je založená na intenzivní práci, která vás bude bavit. Zbaví vás zbytečných překážek a radikálně rozšíří slovní zásobu.

 

Naše intenzivní kurzy angličtiny jsou založené na týdenním pobytu. Každý z našich studentů má k dispozici rodilého mluvčího. V průběhu dne tak nejen proberete základy stavby vět a úskalí nepravidelných slov, idiomů a časů. Seznámíte se s jazykem ve zcela přirozené podobě.  Za výukou navíc nemusíte odjíždět do zahraničí. My jsme pro vás tady!

 

Výuka je zaměřena v několika blocích na zvládnutí teorie, ale hlavní důraz klademe na procvičení. Přirozená konverzace, která se týká běžných témat, vám přirozeně pomůže osvojit si a zafixovat slovíčka i gramatiku. Nepřetržitý kontakt s jazykem maximálně zvýší vaší úroveň. Doslova vás zasypeme angličtinou.

 

Při běžné konverzaci se navíc naučíte improvizovat a pružně reagovat. Běžné jazykové kurzy angličtiny postupují podle pevných témat. Bohužel, většinu z nich v praxi neupotřebíte. My se zaměříme na okruhy, které vás zajímají. Naučíme vás mluvit s lidmi. Navíc vás naučíme i rozdílům ve způsobu vyjadřování.

 

Seznámíme vás se živým a současným jazykem. Rozšíříme vaší slovní zásobu. Naučíme vás mluvit bez obav a plynule.

 

Přidejte se k nám hned teď!  

https://www.englishstay.cz/wp-includes/fonts/20210523.html