Nejčastější otázky na ENGLISHstay

Níže naleznete odpovědi na nejčastější otázky

V čem je rozdíl mezi intenzivním jazykovým pobytem a běžným jazykovým kurzem?

ENGLISHstay nabízí novou metodu výuky angličtiny. Po celou dobu pobytu Vás přeneseme do anglicky mluvícího prostředí, které je totožné s kilometry vzdálenými místy, kde se bez anglického jazyka neobejdete. Programu se účastní 10-15 česky hovořících účastníků a stejný počet rodilých mluvčích z různých anglicky mluvících zemí světa.

 

Díky našemu týdennímu kurzu angličtiny, který nabízí 70 hodin vyhrazených pro konverzaci v angličtině s rodilým mluvčím, se dostanete do kontaktu s různými formami anglických přízvuků a dialektů. Zároveň se i seznámíte s kulturními odlišnostmi typickými pro tu kterou zemi. Nenásilnou formou tak ztratíte ostych nejenom při užívání angličtiny v běžné mluvě, ale i při pohybu v cizím prostředí.

 

Během celého pobytu budeme hovořit jen a pouze v angličtině. Díky tomu se lze opravdu naučit anglicky za týden! Během 6-ti dnů projdete velkým vědomostním vývojem, který jinde nemůžete zažít.

 

  • Počet rodilých mluvčích se shoduje s počtem studentů.
  • Celkem 70 hodin, ve kterých je zajištěna individuální výuka angličtiny v systému 1-1. Ovšem konverzace v angličtině probíhá po celou dobu pobytu.
  • Jak vypadá den na našem pobytovém kurzu angličtiny se můžete podívat zde:
    https://www.englishstay.cz/typicky-pobyt

Kolik rodilých mluvčích angličtiny se našeho individuálního jazykového kurzu účastní?

Počet rodilých mluvčích se odvíjí od počtu účastníků kurzu, přičemž platí pravidlo, že na každého studenta je vždy jeden lektor. Tím je zajištěna skutečně individuální výuka angličtiny.

V programu MLUVÍM MÁLO A CHCI VÍC je vždy 1 rodilý mluvčí na 2 účastníky kurzu.

Kdo jsou ENGLISHstay rodilí mluvčí?

Na náš intenzivní jazykové kurzy angličtiny zveme rodilé mluvčí ze všech koutů anglicky hovořícího světa. Jazykového pobytu se účastní lidé z USA, Kanady, Irska, Velké Británie, ale také z Austrálie a dalších zemí. Většina z nich má za sebou roky zkušeností s výukou angličtiny, ale neomezujeme se pouze na kvalifikované lektory. Zveme lidi z různých zemí, odlišných kultur a z různého sociálního prostředí, abychom přispěli k obohacení rozhledu našich studentů.

 

Tím zajišťuje ENGLISHstay, jako první v České Republice, nejenom zvýšení úrovně znalosti angličtiny účastníků našeho jazykového pobytu, ale přispívá i k jejich pochopení běžného života v anglicky mluvících zemích.

 

Naši “native speakers” mají za sebou mnohdy zajímavou životní cestu. Pracovali v různých odvětvích v nejrůznějších částech světa. Jsou to právníci, novináři, letušky , učitelé, ale i například zahradníci, a v neposlední řadě studenti.. Absorbovali za dlouhá léta mnoho nezapomenutelných zážitků, také zpravidla procestovali doslova celý svět, a mohou se se všemi účastníky kurzu o tyto svoje zkušenosti podělit.

 

Vyučující vybíráme tak, aby výuková skupina byla co nejpestřejší, ale zároveň musí odpovídat požadavkům pro dosažení Vašeho cíle – zlepšit angličtinu snadno a rychle.

Kdo jsou účastníci pobytového kurzu?

Intenzivní pobytový kurz ENGLISHstay, můžeme doporučit každému, kdo si chce za krátkou dobu razantně zlepšit svoje znalosti anglického jazyka. Účastníci jsou osoby starší 18-ti let.

Jazykový kurz je vhodný jak pro ty, kdo chtějí vylepšit svojí angličtinu pro cesty do zahraničí, tak i pro ty, kdo používají anglický jazyk každý den ve svém pracovním životě. Individuální přístup v jednotlivých výukových hodinách zajišťuje možnost konverzace s lektory na jakékoliv Vámi zvolené téma. Ať jste dlouholetý profesionál nebo student chystající se na svojí budoucí kariéru.

S jakou jazykovou úrovní se mohu na jazykový pobyt přihlásit?

Abyste se mohli 100% zapojit do našeho výukového programu, je třeba zvládat anglický jazyk alespoň na “nižší – střední úrovni” (v jednotném evropském systému B1). Tato úroveň zahrnuje teoretické jazykové základy , tedy základní gramatické znalosti a slovní zásobu. Náš jazykový pobyt se soustřeďuje na trénink mluvené angličtiny, rozšíření slovní zásoby a získání nových vědomostí pomocí rozhovorů s rodilými mluvčími.

V případě, že si nejste jistí svojí úrovní angličtiny, kontaktujte nás, poradíme Vám, jak lze této úrovně velmi rychle a jednoduše dosáhnout samostatně. Vy se potom rozhodnete, zda je náš intenzivní jazykový pobyt ENGLISHstay pro Vás vhodný.

Kdy a jak se přihlásit na ENGLISHstay?

Doporučujeme zaslat přihlášku na jazykový pobyt co nejdříve, abyste si zajistili volné místo ve Vámi vybraném termínu. Přihlásit se můžete zde.

 

Naše pobyty se uskutečňují s malými skupinami osob (10-15 účastníků a stejný počet rodilých mluvčích).

 

Často máme rezervace od firem či uzavřených skupin přátel. V případě včasné rezervace, jsme schopni Vám místo na kurzu zajistit. Přihlášení na jednotlivé termíny končí vždy pár dní před konáním kurzu.

Kolik stojí jazykový pobytový kurz ENGLISHstay?

Celková cena intenzivního pobytového kurzu ENGLISHstay je zde. Cena zahrnuje 70 hodin intenzivní výuky, konverzace 1-1, nebo  2-1, her , skupinových aktivit i mnoho dalších zážitků. Konečná cena je včetně kurzovného, studijních materiálů, ubytování v jednolůžkovém (dvoulůžkovém) pokoji v hotelu s plnou penzí a občerstvením pro Vás i Vašeho lektora, po dobu celého pobytu a zahrnuje zpáteční dopravu z Prahy na místo, kde program probíhá. Naše cesty jsou obohaceny malým vzdělávacím překvapením během pobytu.

Novinky na email

Získejte všechny novinky o intenzivních  jazykových pobytech s rodilými mluvčími.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním a ochranou osobních údajů pro účely profilování zákazníka podle GDPR.
článek 4 bod 11 a článek 7 GDPR

 

Přihlášení proběhlo úspěšně!