Týdenní kurz angličtiny

 

My nejsme běžná jazyková škola s tradičními způsoby výuky… ENGLISHstay Vám vše zprostředkuje v klidu a v pohodlí.

 

Přidejte se k nám!

 

Týdenní kurz angličtiny v režii ENGLISHstay.

 

Program týdenního kurzu angličtiny začínáme vždy, v neděli, v 9:30 h ráno, odjezdem z Prahy do cílového místa. Společná cesta je ideální příležitostí na seznámení se mezi klienty a lektory.

 

Každý „barevný den“ budeme sledovat vybrané téma (zvolené klienty), ať ve společenských aktivitách či jednotlivých hodinových setkáních 1-1 (jeden klient – jeden lektor), nebo v sytému 2 -.1 (dva klienti – jeden lektor). Během jazykového pobytu, se zabýváme nakupováním, cestováním, obchodováním, telefonováním, business English, i profesními tématy, zkrátka tím co činí v konverzaci největší obtíže. S lektorem si zopakujete slovní zásobu, správnou gramatiku i hovorovou angličtinu.

 

Abychom se trošku odreagovali v půlce týdenního kurzu opustíme hotelové prostory a vyrazíme na procházku do blízkého hradu či zámku a anglicky mluvícím průvodcem, možná ochutnáme pivo v místním pivovaru a ocením nejlepšího lovce fotografií.

 

Celý program je nabitý anglickou konverzací, ale protože nejen tímto je živ člověk, připravujeme pro Vás každý večer trochu zábavy jak jinak než v angličtině. Okusíme kultury našich lektorů ve skotském, irském, nebo snad australském večeru a na oplátku předvedeme i naše zvyky zahraničním hostům. Nacvičíme prezentaci, komunikaci, telefonní hovory, konverzaci ve všech situacích a zažijeme spoustu zábavy, nejen u večerní skleničky.

 

V našich týdenních kurzech angličtiny se připravíte do běžného života, kde je nutné hovořit anglicky, na jazykovou zkoušku, čí do nového zaměstnání, ale i si vytvoříte přátelská pouta, která budou trvat celý život. Potkáte lidi z exotických zemí a otevřete nové nekonečné možnosti, neboť kolik umíš jazyků, tolikrát jsi člověkem.

 

Relax, klid, pohoda a raketové zlepšení v konverzaci na týdenním kurzu angličtiny za pomocí multikulturní výměny, je cílem celého týmu neziskové organizace ENGLISHstay.

 

 

 

Nabídka týdenních kurzů angličtiny

 

 

 

NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1-1)

 

kurzovné 9.999,-Kč = hodina s rodilým mluvčím Vás vyjde na 357,-Kč

 

(Ubytování ve dvoulůžkových pokojích, obsazených dvěma osobami, plná penze, doprava,studijní materiály, zážitkové odpoledne – cena 14.999,- Kč) + kurzovné = konečná cena 24.998,-Kč
Přidejte se k nám hned teď!

 

MLUVÍM MÁLO A CHCI VÍC (2-1)

 

kurzovné 4.999,-Kč = hodina s rodilým mluvčím Vás vyjde na 243,-Kč

 

(Ubytování ve dvoulůžkových pokojích, obsazených dvěma osobami, plná penze, doprava,studijní materiály, zážitkové odpoledne – cena 9.999,- Kč) + kurzovné = konečná cena 16.998,-Kč*

 

Při společné objednávce (2 účastníků ve dvoulůžkovém pokoji) dostanete 10% slevu* na celkovou cenu!!!
Přidejte se k nám hned teď!

Novinky na email

Získejte všechny novinky o intenzivních  jazykových pobytech s rodilými mluvčími.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním a ochranou osobních údajů pro účely profilování zákazníka podle GDPR.
článek 4 bod 11 a článek 7 GDPR

 

Přihlášení proběhlo úspěšně!