Jazykové kurzy angličtiny Praha

 

Chcete vyrazit na relaxační pobyt ven z Prahy, kde zároveň vylepšíte svoje znalosti angličtiny?

 

Rozvážeme Vám jazyk!

 

I pro naše intenzivní jazykové kurzy angličtiny, zůstává stěžejním odjezdovým místem Praha, vzhledem k tomu, že naši klienty jsou ze všech koutů České i Slovenské republiky. Nemluvě o našich lektorech, kteří často přicestují ze zahraničí, za námi do Prahy, pro potřeby jazykového kurzu vlakem, autobusem i letadlem.

 

Pro zachování komfortu všech našich klientů i lektorů, jsme zvolili odjezdovým místem autobusovou zastávku přímo proti budově Hlavní nádraží Praha, na pražské magistrále (zastávka MHD směrem do centra-směr Národní Muzeum), vedle parkoviště.
Zastávka nočních autobusů MHD Praha, nabízí pro potřeby všech účastníků dostatek času pro přípravu na odjezd i příjezd z našeho jazykového kurzu.

 

Na intenzivní jazykové kurzy vyrážíme vždy v neděli ráno v 9:30 h z Prahy, prosím, buďte dochvilní!
Doba cesty z Prahy i zpět se liší, podle místa pobytu, 2-3 hodiny s možnou zastávkou pro další klienty, které nabereme cestou z Prahy do cílového místa jazykového kurzu.
V případě ubytování na Moravě, vyrážíme z Brna.

 

Návrat do Prahy (Brna) je realizován vždy v pátek. Z místa jazykového pobytu se vyráží v 15 h a do Prahy (shodné místo, jako odjezd) přijíždíme dle stavu dopravy a vzdálenosti okolo 18 h.

 

 

Novinky na email

Získejte všechny novinky o intenzivních  jazykových pobytech s rodilými mluvčími.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním a ochranou osobních údajů pro účely profilování zákazníka podle GDPR.
článek 4 bod 11 a článek 7 GDPR

 

Přihlášení proběhlo úspěšně!