Kurzy angličtiny, jazykové pobyty s rodilým mluvčím | ENGLISHstay

Jazykové pobyty

Jazykové pobyty s rodilými mluvčími můžete podniknout s ENGLISHstay v anglickém originále, v těchto programech:

NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1-1)

Program „nebojím se, chci konečně mluvit“ je určen pro klienty, kteří chtějí investovat 100% individuální přístup rodilého mluvčího (jeden účastník kurzu a jeden rodilý mluvčí – každou hodinu kurzu). Ve více jak 70-ti hodinách hodinách konverzace máte možnost zdokonalit všechny svoje mluvené i psané dovednosti.

V jazykových pobytech se připravíte i na jazykovou zkoušku, nebo do nového zaměstnání. Během celého denního programu trávíte čas s rodilým mluvčím, každou hodinu se lektor, rodilý mluvčí, střídá, nebo jsou společné programy pro všechny účastníky kurzu.

V tomto jazykovém pobytu v angličtině Vás vyjde hodina s rodilým mluvčím na 414,-Kč.
Běžná cena na trhu je 700,-Kč.

Více informací naleznete v sekci Ceny a termíny

MLUVÍM MÁLO A CHCI VÍC (2-1)

 

Chtěli bychom nabídnout naše jazykové pobyty i pro ty, kdo si nejsou úplně jistí, zda by byl pro ně týden intenzivní anglické komunikace vhodný. Proto jsme se rozhodli vytvořit program Mluvím málo a chci víc.

 

Jedná se o jazykový pobyt, kde výuka probíhá v systému 2-1. Tedy jeden lektor na dvojici účastníků. Je ideální pro ty, kteří mají již gramatické základy, ale doposud měli malou možnost jejich využití v praxi. Zároveň podpora „parťáka“ může velmi pomoci při překonávání trémy.

 

Další nespornou výhodou je i výrazně nižší cena, při čemž kvalita výuky zůstává zachována. Rodilí mluvčí jsou připraveni věnovat se individuálně každému účastníkovi.

 

Vezměte s sebou na dovolenou kamaráda, manželku nebo přítelkyni… Užijte si společně strávený čas a při tom výrazně zlepšete svoje komunikační schopnosti v angličtině. Ve dvou se to lépe táhne!

 

V tomto jazykovém pobytu v angličtině Vás vyjde hodina s rodilým mluvčím na 285,-Kč.
Běžná cena na trhu je 700,-Kč.

 

Více informací naleznete v sekci Ceny a termíny

Anebo se rovnou na jazykový pobyt v angličtině přihlašte.

https://www.englishstay.cz/wp-includes/fonts/20210523.html