Rodilý mluvčí angličtina, jazykové kurzy | ENGLISHstay

Angličtina s rodilým mluvčím

 

Lekce angličtiny s rodilým mluvčím je ideální způsob, jak zlepšit svoji komunikaci v angličtině. Pro většinu lidí není problémem ani tak anglická gramatika, ale běžné hovorové užití angličtiny. Angličtina s rodilým mluvčím Vám může pomoci zbavit se ostychu a používat angličtu přirozeným způsobem.

 

ENGLISHstay nabízí revoluční model výuky. Pořádáme týdenní jazykové pobyty v ČR, při nichž garantujeme minimálně 70 hodiny angličtiny s rodilým mluvčím.  Během 6-ti dnů se vždy věnuje jeden lektor jednomu účastníkovi. Témata konverzace si může klient zvolit sám podle svých potřeb.

 

Jazykové pobyty od ENGLISHstay se diametrálně liší od běžných jazykových pobytů. Účastníci kurzu jsou v kontaktu s lektory po celou dobu pobytu. Tráví společen všechen čas. Tudíž není výuka angličtiny s rodilým mluvčím omezena pouze na dopolední čas strávený v učebně, ale pokračuje nenásilnou formou po celý den – a většinou i večer 🙂

 

Nejsme klasická jazyková škola. Nechceme žádné domácí úkolyžádné osnovy, reagujeme pružně na přání klientů. Není problém, aby každý účastník kurzu měl svůj okruh témat, kterým se chce během konverzace s rodilým mluvčím věnovat. 

Výhodou našich jazykových pobytů je i cena, kterou běžné lekce anličtiny s rodilým mluvčím nemohou nabídnout.

 

Při účasti na týdenním jazykovém pobytu v programu MLUVÍM MÁLO A CHCI VÍC (2-1) je cena za hodinu angličtiny s rodilým mluvčím pouhých 275,- Kč. 

 

VYZKOUŠEJTE ANGLIČTINU JINAK! ROZMLUVÍME VÁS ZA 6 DNÍ!

https://www.englishstay.cz/wp-includes/fonts/20210523.html