Co je English stay? | ENGLISHstay

Co je ENGLISHstay?

 

Individuální pobytové kurzy angličtiny s rodilým mluvčím

 

Začínáte stále znovu s angličtinou? Nebo navštěvujete jazykové kurzy, ale stále nemáte výsledky, jaké byste chtěli? Potřebujete si zlepšit Vaše komunikační schopnosti v angličtině?

Řešením je pro Vás ENGLISHstay – Rozmluvíme Vás anglicky s rodilými mluvčími, zde v Česku!

ENGLISHstay Vám poskytne během 6 denního pobytu, 70 hodin individuální výuky angličtiny s rodilými mluvčími ve výukovém programu (1-1 jeden na jednoho / dva na jednoho 2-1).

Tento ojedinělý výukový program je zcela přizpůsoben Vašim potřebám a dostane se Vám 100% pozornosti anglicky mluvícího lektora.

Intenzivní kurzy angličtiny již od 257,-Kč/hod s rodilým mluvčím.

Výukový program, jako takový, nabízíme jako první v České Republice! Jeho jedinečnost tkví v individuálním nepřetržitém kontaktu s rodilými mluvčími. Umožníme Vám naučit se komunikovat v angličtině tím nejpřirozenějším způsobem.

ENGLISHstay je intenzivní jazykový pobyt, kde se komunikuje pouze v anglickém jazyce. Po dobu 6 dnů (70 hodin) budete po boku rodilých mluvčích z celého světa hovořit pouze anglicky. Získáte sebedůvěru a naposloucháte angličtinu ze všech koutů světa. A díky Vámi voleným tématům se naučíte přirozeně komunikovat v anglickém jazyce. Nezáleží na tom, zda potřebujete angličtinu v pracovním životě nebo při cestách do zahraničí. Naši milí rodilí mluvčí jsou připraveni se Vám věnovat po celou dobu pobytu a pomoci Vám k dosažení Vašich cílů. 

Náš výukový program není postaven na standardním systému výuky v učebnách. Po celou dobu jazykového pobytu nebudeme používat učebnice, ani poslouchat vyučujícího u tabule. Jedinečnost každé výukové hodiny spočívá v komunikaci a poslechu angličtiny při individuálních sezeních a společných i společenských aktivitách.

Pomáháme lidem rozmluvit se anglicky!

Shrňme si to:

 

  • Mluvit jinak než anglicky nebudete mít čas.
  • Individuální konverzace s anglicky mluvícím rodilým mluvčím.
  • Každodenní náslech britského, australského, irského či amerického přízvuku.
  • Témata ke konverzaci s rodilým mluvčím si můžete určit sami.

 

Přidejte se k nám hned teď! 

Rozvážeme Vám jazyk!

Nebo pokračujte kliknutím pro okamžitý přístup k PDF návodu ZDARMA, jak se jednoduše rozmluvit anglicky.

Intenzivní kurzy angličtiny ENGLISHstay

News on email

By signing in, you agree to the processing and protection of personal data for the purposes of profiling the customer under the GDPR (Article 4 (11) and Article 7 of the GDPR).

Signing in successfully!