Chcete mrknout pod pokličku unikátních intenzivních jazykových pobytů s rodilými mluvčími v ČR? Rozvážeme Vám jazyk! | ENGLISHstay

Rozvazujeme jazyky!

Rádi byste věděli jak naše intenzivní kurzy probíhají?

Nevíte zda byste zvládli konverzaci s rodilým mluvčím?

Chcete si vyzkoušet hodinu zdarma?

Napište Lucii na Luci@englishstay.cz nebo nám rovnou zavolejte na +420 730 525 130 a my Vám vše rádi vysvětlíme.

 

ENGLISHstay nabízí novou metodu výuky angličtiny. Po celou dobu pobytu Vás přeneseme do anglicky mluvícího prostředí, které je totožné s kilometry vzdálenými místy, kde se bez anglického jazyka neobejdete. Programu se účastní 10-15 česky hovořících účastníků a stejný počet rodilých mluvčích z různých anglicky mluvících zemí světa.

Díky našemu týdennímu kurzu angličtiny, který nabízí 70 hodin vyhrazených pro konverzaci v angličtině s rodilým mluvčím, se dostanete do kontaktu s různými formami anglických přízvuků a dialektů. Zároveň se i seznámíte s kulturními odlišnostmi typickými pro tu kterou zemi. Nenásilnou formou tak ztratíte ostych nejenom při užívání angličtiny v běžné mluvě, ale i při pohybu v cizím prostředí.

Během celého pobytu budeme hovořit jen a pouze v angličtině. Díky tomu se lze opravdu naučit anglicky za týden! Během 6-ti dnů projdete velkým vědomostním vývojem, který jinde nemůžete zažít.

  • Počet rodilých mluvčích se shoduje s počtem studentů.
  • Celkem 70 hodin, ve kterých je zajištěna individuální výuka angličtiny v systému 1-1. Ovšem konverzace v angličtině probíhá po celou dobu pobytu.
  • Jak vypadá den na našem pobytovém kurzu angličtiny se můžete podívat zde:
    http://www.englishstay.cz/typicky-pobyt
 
ENGLISHstay Vám poskytne během 6 denního pobytu 70 hodin individuální výuky angličtiny s rodilými mluvčími. Tento ojedinělý výukový program je zcela přizpůsoben Vašim potřebám a dostane se Vám 100% pozornosti anglicky mluvícího lektora.
 

News on email

By signing in, you agree to the processing and protection of personal data for the purposes of profiling the customer under the GDPR (Article 4 (11) and Article 7 of the GDPR).

Signing in successfully!