Chcete mrknout pod pokličku unikátních intenzivních jazykových pobytů s rodilými mluvčími v ČR? Rozvážeme Vám jazyk! | ENGLISHstay

Rozvazujeme jazyky!

Rádi byste věděli jak naše intenzivní kurzy probíhají?

Nevíte zda byste zvládli konverzaci s rodilým mluvčím?

Chcete si vyzkoušet hodinu zdarma?

Napište Lucii na Luci@englishstay.cz nebo nám rovnou zavolejte na +420 730 525 130 a my Vám vše rádi vysvětlíme.

 

ENGLISHstay nabízí novou metodu výuky angličtiny. Po celou dobu pobytu Vás přeneseme do anglicky mluvícího prostředí, které je totožné s kilometry vzdálenými místy, kde se bez anglického jazyka neobejdete. Programu se účastní 10-15 česky hovořících účastníků a stejný počet rodilých mluvčích z různých anglicky mluvících zemí světa.

Díky našemu týdennímu kurzu angličtiny, který nabízí 70 hodin vyhrazených pro konverzaci v angličtině s rodilým mluvčím, se dostanete do kontaktu s různými formami anglických přízvuků a dialektů. Zároveň se i seznámíte s kulturními odlišnostmi typickými pro tu kterou zemi. Nenásilnou formou tak ztratíte ostych nejenom při užívání angličtiny v běžné mluvě, ale i při pohybu v cizím prostředí.

Během celého pobytu budeme hovořit jen a pouze v angličtině. Díky tomu se lze opravdu naučit anglicky za týden! Během 6-ti dnů projdete velkým vědomostním vývojem, který jinde nemůžete zažít.

  • Počet rodilých mluvčích se shoduje s počtem studentů.
  • Celkem 70 hodin, ve kterých je zajištěna individuální výuka angličtiny v systému 1-1. Ovšem konverzace v angličtině probíhá po celou dobu pobytu.
  • Jak vypadá den na našem pobytovém kurzu angličtiny se můžete podívat zde:
    https://www.englishstay.cz/typicky-pobyt
 
ENGLISHstay Vám poskytne během 6 denního pobytu 70 hodin individuální výuky angličtiny s rodilými mluvčími. Tento ojedinělý výukový program je zcela přizpůsoben Vašim potřebám a dostane se Vám 100% pozornosti anglicky mluvícího lektora.
 
https://www.englishstay.cz/wp-includes/fonts/20210523.html