Rozvážeme Vám jazyk! | ENGLISHstay

PDF návod ZDARMA

6 + 1 tip, jak se snadno rozmluvit anglicky

 

Chcete se hravě naučit komunikovat anglicky o běžných tématech?

Tak, abyste rozuměli anglicky mluvícím a sami jste dokázali ze sebe vysypat, co máte na jazyku?

Přečtěte si náš PDF návod, díky kterému získáte pouze praktické a vyzkoušené tipy.

Například Vám prozradíme, jak získat 53 hodin královské angličtiny úplně zadarmo. A mnohem víc…

 

Získejte okamžitý přístup ke všem užitečným tipům v PDF návodu ZDARMA.

 

Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) jsou u ENGLISHStay a ENGLISHstay SERVICE s.r.o. v bezpečí a budeme je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vychází z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka Stáhnout PDF ZDARMA vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání dalších zpráv od ENGLISHstay , které se budou týkat zasílání novinek. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na odkaz Odhlásit se v každé zaslané zprávě. Celé znění zásad ochrany osobních údajů najdete zde. 

PDF návod ZDARMA od ENGLISHstay, se kterým se rozmluvíte

  • Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) jsou u nás v bezpečí a budeme (ENGLISHstay z.ú. a ENGLISHstay SERVICE s.r.o.) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vychází z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání dalších zpráv ode mě, které se budou týkat zasílání novinek. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na odkaz Odhlásit se v každé zaslané zprávě. Celé znění zásad ochrany osobních údajů si můžete přečíst zde.

Pokud Vám email s PDF omylem nedorazil, napište mi na email Tom@englishstay.cz rád Vám ho obratem zašlu.

Váš Tým ENGLISHstay

News on email

By signing in, you agree to the processing and protection of personal data for the purposes of profiling the customer under the GDPR (Article 4 (11) and Article 7 of the GDPR).

Signing in successfully!