Pavel, únor 2023 | ENGLISHstay

Jak se Vám na našem kurzu celkově líbilo?
Je to nejlepší kurz, který jsem během 11 let studia angličtiny absolvoval. Absolvoval jsem jako začátečník 3x kurz angličtiny na ostrově Malta, dále víkendové pobytové kurzy hlavně v oblasti Beskyd a nejméně čtyřikrát jsem absolvoval pobytový kurz angličtiny vynikající Mladoboleslavské jazykové školy HAMPSON. Také jednou český Angloville. Poté se mým favoritem stal a dodnes je ENGLISHstay. Podle mne nejefektivnější forma studia angličtiny. Takže líbilo a moc.

Proč jste si vybrali právě ENGLISHstay intenzivní kurzy angličtiny?
Na základě předešlých zkušeností.

Ohodnoťte lektory, a pokud jste byli spokojeni, doporučte nás jiným.
V každém kurzu potkávám velice vstřícné a ochotné lektory část z nich jsou profesionální učitelé nebo lidé, kteří se jim téměř vyrovnají. Věkem od 18 let a více.

Jak jste byli spokojeni s rozsahem a obsahem programu?
Tato metoda se užívá téměř po celé Evropě, je vyzkoušená a velice oblíbená.

Rozvázali jsme Vám jazyk a rozmluvili Vás anglicky za 6 dní?
Měl jsem slovní zásobu, základní znalost gramatiky, ale neuměl jsem tyto znalosti použít v praxi. Také jsem měl potíže s porozuměním anglicky mluvících lidí a s různými akcenty anglicky mluvících z celého světa. Důležité je získat odvahu a dát se do toho. 6 dní se mnou velmi pohnulo dopředu.

Co máme podle Vás na našich kurzech zlepšit?
Každým vylepšením by se vše jen zhoršilo. Trochu vtip ale více pravda. Záleží na skupině, která se sejde, ale vždy to byli inteligentní, otevření a vtipní lidé.

Ubytování bylo podle Vašich představ? Bylo pro Vás ubytování určitým kritériem při výběru kurzu (typ a recenze hotelu, ubytování)?
Ubytování je od standartního do lepšího, závisí na hotelu.

Strava a občerstvení na kurzu odpovídalo Vaším představám a nárokům? Změnili byste něco?
Strava i občerstvení vždy nad standardem. Ale nepovažuji to za důležité, jsem na kurzu angličtiny

https://www.englishstay.cz/wp-includes/fonts/20210523.html