Hana, listopad 2023 | ENGLISHstay

Jak se Vám na našem kurzu celkově líbilo?
Englishstay byl úžasný kurz plný nejen angličtiny, ale také přátelství, dobré nálady, pochopení a podpory. Tento kurz si zaslouží 10 bodů z 10-ti. Organizace kurzu byla výborná. Tomáši i obě Lucky byli vždy usměvaví a nápomocní, a to kdykoli a kdekoli. Tento kurz plně doporučuji a rozhodně opět navštívím.

Proč jste si vybrali právě ENGLISHstay intenzivní kurzy angličtiny?
Nejprve jsem hledala nějaký týdenní kurz angličtiny na internetu. O Englishstay jsem se dozvěděla teprve po chvilkovém vyhledávání. Recenze na tento kurz vypadaly dobře, tak jsem si řekla, proč to nezkusit. A byl to rozhodně zásah do černého. Prostě super.

Ohodnoťte lektory, a pokud jste byli spokojeni, doporučte nás jiným.
Všichni lektoři na kurzu byli úžasní. Všichni byli moc milí a přátelští. V každém případě je člověk musel obdivovat za jejich neustálý optimismus, dobrou náladu a nevyčerpatelnou energii. Jsem pyšná, že jsem měla tu čest potkat se s 15 rodilými mluvčími z USA, GB, Austrálie a Nového Zélandu.

Jak jste byli spokojeni s rozsahem a obsahem programu?
Obsah kurzu byl velmi obsáhlý. Líbilo se mi, že každý den měl své téma a k tomuto tématu se vázaly materiály, které byly připravené na každou hodinu. Také jsem kvitovala s povděkem, že připravené materiály byly vodítkem či jen pomocníkem hodiny a celou dobu jsme nemuseli sedět na papírem a něco vyplňovat. Opak byl pravdou.

Rozvázali jsme Vám jazyk a rozmluvili Vás anglicky za 6 dní?
Rozhodně se již nestydím mluvit. Těchto 6 dní mi dalo mnohem více, než jakýkoliv jiný kurz. V každém případě po tomto kurzu jsem jistější v anglickém jazyce. Mám novou energii k rozšiřování si vědomostí a znalostí o anglicky mluvících zemích.

Co máme podle Vás na našich kurzech zlepšit?
Říká se, že vždy je možné něco zlepšit, avšak v tomto případě mě nic nenapadá. Možná pokusit se najít objekt na tento kurz v oblasti východních Čech 🙂

Ubytování bylo podle Vašich představ? Bylo pro Vás ubytování určitým kritériem při výběru kurzu (typ a recenze hotelu, ubytování)?
Hotel byl moc pěkný, pokoje krásné, personál hotelu moc milý. Musím říct, že ubytování je pro mě jedním z hlavním kritérií pro výběr kurzu.

Strava a občerstvení na kurzu odpovídalo Vaším představám a nárokům? Změnili byste něco?
Velice chválím možnost celodenního pitného režimu (káva, čaj, voda). Avšak co se týká stravování, zde je rozhodně prostor ke zlepšování. Rozhodně bych uvítala více ovoce a zeleniny, jak k hlavním chodům, tak i ke svačině místo sladkých buchet.

Vybírali jste kurz podle reklamy, nebo jste sami hledali intenzivní kurz angličtiny?
Hledala jsem intenzivní kurz angličtiny

Jak jste se o ENGLISHstay dozvěděli? Hledali jste záměrně na webových stránkách?
Hledala jsem týdenní kurz na internetu

Našli jste nás na internetu? Co přesně jste hledali? Online diskuze? Tištěný článek, nebo online článek? Inzerát? Google reklama?
O Englishstay jsem se dozvěděla na internetu, když jsem hledala intenzivní kurz Aj. Mimo jiných možností, na mě vyskočil odkaz na Englishstay

https://www.englishstay.cz/wp-includes/fonts/20210523.html