Alena Havelková | ENGLISHstay

Alena Havelková

Také já jsem měla příležitost být součástí dubnového kurzu Englishstay. Na 6ti denní kurz jsem odjížděla s obavami, ale i očekáváním. Vlastně jsem byla zvědavá, jak někdo, kdo se učil anglicky 2 roky na střední škole (a to jako druhý jazyk) před 20ti lety a od té doby tento jazyk téměř nepoužíval, může zvládnout touto řečí mluvit 6 dní „téměř“ bez přestání.
Musím přiznat, že téměř všechny rozpaky a stud mluvit ze mě spadl hned v průběhu prvního odpoledne po příjezdu. Na nic takového tu totiž absolutně není čas ani prostor.
Opravdu vám nezbude nic jiného než mluvit, mluvit a zase mluvit, samozřejmě, že anglicky! A jestli si myslíte, že si s ostatními „ non-native“ popovídáte česky alespoň u jídla, tak na to taky zapomeňte, skvělý Englishstay team se postará o to, aby i zde jste museli mluvit anglicky.
Kurz je připraven tak, že vás strhne.
It is hard job, but you will like it!
Nevím, zda jsem měla štěstí „na lidi“ atͮ už native nebo non-native, ale já jsem se v jejich společnosti cítila dobře a musím se přiznat, že jsem si celých 6 dní příjemně užila a samozřejmě, alespoň podle mého úsudku, rozmluvila anglicky přesně tak jak Englishstay team slibuje ve svých upoutávkách.
Musím uznat, že tento projekt naprosto splňuje to, co slibuje a nabízí. Troufám si říct, že nikdo kdo se rozhodne tento „kurz“ absolvovat toho nebude litovat.
Thank you Englishstay team

Alena Havelková
10.5.2016

https://www.englishstay.cz/wp-includes/fonts/20210523.html