Typický pobyt Ceny a termíny Jazykové pobyty Lecturers Kontakty FAQ
Přidejte se k nám hned teď!

Výuka angličtiny - Anglicky za týden?Už nemusíte cestovat za intenzivním kurzem angličtiny do Velké Británie, Irska, nebo na Maltu, přivezeme rodilé mluvčí za Vámi do České Republiky. Zažijete roční kurz konverzace angličtiny, v jednom jediném týdnu, bez nekonečných hodin ve školní lavici.

Intenzivní komunikace se systémem 1-1 nebo 2-1 (1rodilý mluvčí-1účastník kurzu). Intenzivní šestidenní 12h konverzace probíhá společně s našimi milými dobrovolníky z USA, Kanady, Austrálie, Velké Británie i Irska.

Zažijete nezapomenutelné chvíle, v příjemném prostředí resortu s ubytováním, plnou penzí, kopou zábavy a společenských aktivit. Odvezeme Vás tam i zpět a cestou na Vás čeká malé vzdělávací překvapení.

Jazykový program probíhá po dobu 6 dnů, v celku tvoří více jak 70 hodin intenzivní komunikace. Trénink pomocí rozhovorů v anglickém jazyce probíhá s osobami v jejich rodném jazyce.Porovnání ENGLISHstay


ENGLISHstay ZAHRANIČNÍ JAZYKOVÝ KURZ
70hodin po dobu jednoho týdne 22 -26 hodin během jednoho týdne
Individuální hodiny, při kterých, se soustřeďuje pozornost jen na Vaše jazykové potřeby 12 – 14 členné skupiny
Hovory v praktických životních situacích a ve vámi zvolených tématech Gramatika a zlepšení slovní zásoby, s omezenou možností konverzace
Ve vašem volném čase debaty a hovory pouze v angličtině Trávíte čas se spolužáky vaší národnosti
Nyní pouze 24.999,- Kč 40.000 Kč – 80.000,- KčVšichni ze školních lavic, malí i velcí, v zahraničí i zde, pokud se jedná o jazykové kurzy, vědí, že veškerá pozornost se soustřeďuje pouze na gramatiku! Kurzy ve velkých skupinách zpravidla nedodávají dostatek příležitostí k individuálnímu projevu během výuky. Tento zastaralý typ výuky, můžeme říci tradiční, není pro jednotlivé účastníky vůbec intenzivní přípravou pro použití jazyka, uplatnění jeho schopností a celkově působí na jednotlivce poněkud sklesle. Pokud jste někdy byli na výměnném pobytu, nebo jste vycestovali za zahraničním kurzem, vždycky jste ve svém volném čase mluvili ve Vašem rodném jazyce, nebo jste mluvili se studenty, kteří mají jiný rodný jazyk, než je angličtina. V případě jazykových kurzů v zahraničí jste navíc mohli zaslechnout jen jeden daný přízvuk regionu, ve kterém jste se nacházeli. Veškerá snaha vynaložená na maximální konverzaci přichází tak trochu vniveč.

ENGLISHstay přináší program, který Vám na dlouhou dobu vytvoří jedinečné prostředí anglicky hovořících lektorů, kteří používají tento jazyk od kolébky. Anglicky myslí, anglicky mluví, anglicky píší. To je oč nám jde. Nasát atmosféru, zkušenosti, jazyk, přízvuky a jeho použití v různých situacích. Na našem intenzivním jazykovém pobytu se nesoustředíme na gramatiku, nýbrž na praktické využití anglického jazyka ve všech mluvených formách. Při intenzivních jazykových pobytech tráví naši účastníci denně 13 -15 hodin individuálními rozhovory s rodilými mluvčími. Přeneseme Vás do prostředí plného „reálné“ anglické konverzace, díky které se i Vaše úroveň gramatických znalostí zlepší.

Pro naše kurzy pečlivě vybíráme lektory z různých oblastí světa s odlišným dialektem, aby všichni účastníci měli možnost poslechu amerického, australského, britského, irského, nebo třeba skotského přízvuku. Díky tomu si účastnící zažijí mnoho druhů přízvuků a dialektů, které jim pomohou na všech budoucích setkáních s rodilými mluvčími.

ENGLISHstay není jazyková škola. Našim cílem je vytvořit mezi všemi účastníky co nejrozmanitější interakci. Náš program je víc než jen jazykový kurz. Jedná se o kulturní a společenskou událost, na které se setkávají různí lidé z různých států světa s rozdílnými společenskými a kulturními zvyky a obyčeji. Účastníci našich kurzů se navracejí domů s novými obzory, načerpáni novými zkušenostmi a s mnoha novými přáteli z celého světa.

ENGLISHstay je výukový program, který uspokojí individuální naladění každého účastníka. Máme pár pravidel, které, když dodržíte, načerpáte mnohem více znalostí:

Během celého pobytu HOVOŘÍME JEN A POUZE ANGLICKY (s místními účastníky, stejně jako s rodilými mluvčími).

Používat rodný jazyk je ZAKÁZÁNO :-) s vyjímkou jazyka anglického! Díky těmto pravidlům se myšlení ve Vašem rodném jazyce brzy přepne na myšlení v jazyce anglickém a právě v tento okamžik čerpáte vědomosti ještě rychleji.


Novinky na email


Benefitní společnosti


Přijímáme online platby


Copyright 2015 ENGLISHstay
Intenzivní pobytové kurzy angličtiny

Neziskovka
Reference
Napsali o nás
Novinky
Fotogalerie
Partneři
Soutěž


Nejčastěji hledáte:

kurzy angličtina
kurz angličtina
angličtina praha
intenzivní kurzy angličtiny
rodilý mluvčí angličtina
týdenní kurz angličtiny
angličtina s rodilým mluvčím
intenzivní jazykové kurzy
pobytové kurzy angličtiny
pobytový kurz angličtiny
pobytové jazykové kurzy
výuka angličtiny rodilý mluvčí
intenzivní výuka angličtiny
intenzivni kurz angličtiny
intenzivní jazykové kurzy
individuální kurzy angličtiny
kurz angličtiny Praha
intenzivní jazykové kurzy angličtiny
týdenní intenzivní kurzy angličtiny
admin
Tento eshop používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Souhlasím