Místa pobytu

Sejdeme se všichni v Praze a vyrazíme na společnou cestu do místa našeho pobytu. Intenzivní jazykový pobyt se odehraje v kongresových prostorách. Odjíždíme v neděli ráno z Hlavního vlakového nádraží v v Praze, vlastním, luxusním autobusem společnosti HELIA Tour.
V případě ubytování na Moravě, vyrážíme z Prahy i Brna.

Součastí ubytování: 6 dní (5nocí) v krásných ubytovacích prostorách hotelů, každý místní účastník má svůj jednolůžkový komfortní pokoj, včetně plné penze (3x denně strava v hotelové restauraci).

Hotel Gold Chotoviny **** – ubytování v Chotovinách u Tábora

Hotel Gold je situován v jihočeské obci Chotoviny na Táborsku. Hotel vznikl úspěšnou přestavbou bývalých pivovarských sklepů a i po celkové rekonstrukci si zachoval svůj původní architektonický vzhled.

Komfortní ubytování je poskytováno ve 25 stylově zařízených pokojích a rodinných pokojích s kuchyní. Po náročném dni na Vás čeká moderní hotelové wellness centrum se saunou, ochlazovacím bazénkem, vířivkou, odpočívárnou s pohodlnými lehátky a možnost občerstvení. Pro pořádání svateb, různých oslav a společenských akcí nechybí konferenční salonek se 100 místy.
Řidiči mohou zaparkovat svůj vůz zdarma na hotelovém parkovišti.

Hotel Gold Chotoviny ****

Zámek Hrádek *** – ubytování v Hrádku u Sušice

Chcete se ocitnout v pohádce? Zámek Hrádek je přesně to, co hledáte.

Najdete u nás příjemné zámecké prostředí, usměvavý a profesionální personál, který se o Vás rád postará. Odpočinete si a načerpáte nové síly. Doufáme, že při návratu do svých domovů na nás budete rádi vzpomínat.

Zámek Hrádek je vnímán především jako romantické místo, obklopené parkem s nádherným výhledem do krajiny a na vrch Svatobor, ale i účastníci seminářů a pracovních akcí u nás naleznou klidné a útulné prostředí. Odpočinou si od každodenního stresu v kanceláři a načerpají tolik potřebnou energii.

Zámecké wellness navazuje na tradici zaniklých vodních a vzdušných lázní v nedaleké obci Odolenov na svazích vrchu Svatobor.

Zámek Hrádek ***

Penzion Selský dvůr – ubytování v Novém Drahově, Skalná u Františkových Lázní

Selský dvůr je příjemné hostinské a ubytovací zařízení, citlivě vybudované ze selské usedlosti. Ve třech stylových restauracích si pochutnáte na klasické české kuchyni a v nově vybudovaných apartmánech najdete pohodlné ubytování. Všichni návštěvníci zde pocítí nefalšovanou selskou atmosféru a skutečnou pohostinnost.

Obec Nový Drahov tvoří soubor šesti původních franckých statků a je památkově chráněna. V obci či její blízkosti je možnost koupání a rybolovu, jízdy na koni, agroturistiky, výletů na kole a procházek do lesa.

Penzion Selský dvůr