Typický pobyt Ceny a termíny Jazykové pobyty Lecturers Kontakty FAQ
Přidejte se k nám hned teď!

Kde se sejdeme a kam vyrazíme?Sejdeme se všichni v Praze a vyrazíme na společnou cestu do místa našeho pobytu. Intenzivní jazykový pobyt se odehraje v kongresových prostorách. Odjíždíme v neděli ráno z Hlavního vlakového nádraží v v Praze, vlastním, luxusním autobusem společnosti HELIA Tour.
V případě ubytování na Moravě, vyrážíme z Prahy i Brna.

Součastí ubytování: 6 dní (5nocí) v krásných ubytovacích prostorách hotelů, každý místní účastník má svůj jednolůžkový komfortní pokoj, včetně plné penze (3x denně strava v hotelové restauraci).


Hotel Gold Chotoviny **** - ubytování v Chotovinách u Tábora

Hotel Gold je situován v jihočeské obci Chotoviny na Táborsku. Hotel vznikl úspěšnou přestavbou bývalých pivovarských sklepů a i po celkové rekonstrukci si zachoval svůj původní architektonický vzhled.

Komfortní ubytování je poskytováno ve 25 stylově zařízených pokojích a rodinných pokojích s kuchyní. Po náročném dni na Vás čeká moderní hotelové wellness centrum se saunou, ochlazovacím bazénkem, vířivkou, odpočívárnou s pohodlnými lehátky a možnost občerstvení. Pro pořádání svateb, různých oslav a společenských akcí nechybí konferenční salonek se 100 místy.
Řidiči mohou zaparkovat svůj vůz zdarma na hotelovém parkovišti.

Hotel Gold Chotoviny ****


Zámek Hrádek *** - ubytování v Hrádku u Sušice

Chcete se ocitnout v pohádce? Zámek Hrádek je přesně to, co hledáte.

Najdete u nás příjemné zámecké prostředí, usměvavý a profesionální personál, který se o Vás rád postará. Odpočinete si a načerpáte nové síly. Doufáme, že při návratu do svých domovů na nás budete rádi vzpomínat.

Zámek Hrádek je vnímán především jako romantické místo, obklopené parkem s nádherným výhledem do krajiny a na vrch Svatobor, ale i účastníci seminářů a pracovních akcí u nás naleznou klidné a útulné prostředí. Odpočinou si od každodenního stresu v kanceláři a načerpají tolik potřebnou energii.

Zámecké wellness navazuje na tradici zaniklých vodních a vzdušných lázní v nedaleké obci Odolenov na svazích vrchu Svatobor.

Zámek Hrádek ***


Penzion Selský dvůr - ubytování v Novém Drahově, Skalná u Františkových Lázní

Selský dvůr je příjemné hostinské a ubytovací zařízení, citlivě vybudované ze selské usedlosti. Ve třech stylových restauracích si pochutnáte na klasické české kuchyni a v nově vybudovaných apartmánech najdete pohodlné ubytování. Všichni návštěvníci zde pocítí nefalšovanou selskou atmosféru a skutečnou pohostinnost.

Obec Nový Drahov tvoří soubor šesti původních franckých statků a je památkově chráněna. V obci či její blízkosti je možnost koupání a rybolovu, jízdy na koni, agroturistiky, výletů na kole a procházek do lesa.

Penzion Selský dvůr


Hotel Pod Zámkem*** - ubytování v Boskovicích, poblíž Brna přímo pod hradem v bezprostřední blízkosti Boskovického zámku
Pro ubytování je k dispozici 25 moderních, příjemně zařízených jedno a dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a Wi-Fi. Dle potřeby lze některé z dvoulůžkových pokojů propojit a využít i jako tzv. rodinné pokoje pro rodiny s dětmi. Celková kapacita hotelu je 47 lůžek. Samozřejmostí jsou pro hosty zdarma Wi-Fi v celé budově a parkoviště sledované kamerovým systémem.

Hotelová restaurace byla uvedena do provozu v roce 2012. Těšit se tak můžete na vysoce atraktivní design interiéru. Cílem našeho kuchařského týmu je nabídnout vám to nejlepší z moderní české gastronomie.

Hotel Pod Zámkem***


Novinky na email


Benefitní společnosti


Přijímáme online platby


Copyright 2015 ENGLISHstay
Intenzivní pobytové kurzy angličtiny

Neziskovka
Reference
Napsali o nás
Novinky
Fotogalerie
Partneři
Soutěž


Nejčastěji hledáte:

kurzy angličtina
kurz angličtina
angličtina praha
intenzivní kurzy angličtiny
rodilý mluvčí angličtina
týdenní kurz angličtiny
angličtina s rodilým mluvčím
intenzivní jazykové kurzy
pobytové kurzy angličtiny
pobytový kurz angličtiny
pobytové jazykové kurzy
výuka angličtiny rodilý mluvčí
intenzivní výuka angličtiny
intenzivni kurz angličtiny
intenzivní jazykové kurzy
individuální kurzy angličtiny
kurz angličtiny Praha
intenzivní jazykové kurzy angličtiny
týdenní intenzivní kurzy angličtiny
admin
Tento eshop používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Souhlasím