Typický pobyt Ceny a termíny Jazykové pobyty Lecturers Kontakty FAQ
Přidejte se k nám hned teď!

Intenzivní kurz angličtinyRozhodujete se zda zvolit  pro zlepšení svých znalostí intenzivní kurzy angličtiny v jazykové škole nebo jazykový pobyt?

Do jisté míry záleží na tom, v jakém stadiu se nacházíte nyní. Pokud jste opravdový začátečník, který pouze tuší, že existuje nějaká anglická gramatika, s největší pravděpodobností budou pro Vás opravdu výhodnější intenzivní kurzy angličtiny v jazykové škole.

Pro všechny ostatní to ovšem neplatí. A pozor by si měli dát hlavně tzv. falešní začátečníci.
Kolikrát se Vám již stalo, že jste si zaplatili semestr v jazykové škole a pak zjistili, že vlastně jedna hodina týdně má s intenzitou pramálo společného a že ani kýžený pokrok ve znalostech angličtiny se jaksi nedostavuje.... Žádný strach nejste jste v tom zdaleka sami. Je mnoho lidí, kteří začnou jazykovou školu navštěvovat, ale kupodivu je velmi málo těch, kteří jsou s výsledky spokojeni.

 Jako lepší variantou se tedy jeví jazykové pobyty.
 Velmi rozšířenou formou jsou týdenní jazykové pobyty v některé z anglicky mluvících zemí. Skvělá volba! Týden nebudete mluvit jinak než anglicky, kurzovné není zas tak drahé, intenzivní kurz angličtiny během týdne, max. 14 dnů, tohle už opravdu musí vyjít.
Vady na kráse se začnou objevovat už při druhém pohledu. Doprava na místo jazykového pobytu není nijak levná záležitost, ubytování je buď na nějaké studentské ubytovně nebo v rodinách, což je fajn, když je Vám 20, ale od jistého věku už to tak lákavě nezní.
A z intenzivního kurzu angličtiny se při bližším zkoumání stává 4-5 hodin strávených ve škole s jedním lektorem na 10-15 studentů a se stále stejnými okruhy témat konverzace. Je jistě skvělé umět vyprávět o své rodině a koníčcích, ale jistě lepší je zvládnout bez mrknutí oka pohovor s úředníkem na letišti v USA, s recepční v hotelu v Londýně, anebo se svým irským šéfem v práci.

Proto nás napadlo skloubit intenzivní kurzy angličtiny a týdenní jazykové pobyty. Vytvořili jsme unikátní jazykové pobyty, které se navíc konají v České republice.

6 DNÍ, VÍCE NEŽ 70 HODIN ANGLICKÉ KONVERZACE, 1 LEKTOR NA 1 ÚČASTNÍKA KURZU, TÉMATA ROZHOVORU URČUJÍ KLIENTI


Navíc naši rodilí mluvčí tráví celou dobu pobytu s účastníky, takže výuka není omezena pouze na dopoledne. Je to vlastně taková týdenní dovolená v hezkém hotelu, při níž se seznámíte s lidmi z celého světa a jen tak mimochodem se zlepšíte v angličtině o několik úrovní za velmi krátkou dobu. Podívejte se jak vypadá náš typický den nebo kdo jsou naši lektoři.

Rádi Vám zodpovíme všechny případné otázky. Kontaktujte nás.  Jsme schopni vytvořit i programy šité na míru pro firmy, např. v rámci teambuildingu, anebo pro uzavřené kolektivy.


Novinky na email


Benefitní společnosti


Přijímáme online platby


Copyright 2015 ENGLISHstay
Intenzivní pobytové kurzy angličtiny

Neziskovka
Reference
Napsali o nás
Novinky
Fotogalerie
Partneři
Soutěž


Nejčastěji hledáte:

kurzy angličtina
kurz angličtina
angličtina praha
intenzivní kurzy angličtiny
rodilý mluvčí angličtina
týdenní kurz angličtiny
angličtina s rodilým mluvčím
intenzivní jazykové kurzy
pobytové kurzy angličtiny
pobytový kurz angličtiny
pobytové jazykové kurzy
výuka angličtiny rodilý mluvčí
intenzivní výuka angličtiny
intenzivni kurz angličtiny
intenzivní jazykové kurzy
individuální kurzy angličtiny
kurz angličtiny Praha
intenzivní jazykové kurzy angličtiny
týdenní intenzivní kurzy angličtiny
admin
Tento eshop používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Souhlasím